Hizmetlerimiz

Profesyonel Haşere Kontrol Hizmetleri

Amacımız, müşterilerimizin günlük yaşantıları esnasında, yüz yüze geldikleri haşere problemlerine karşı çözüm yolları bulmaktır. Entofarma, servis garantisi konusunda tam bir sorumluluk ilkesi ile çalışmaktadır. Faaliyet alanımız, haşere ve kemirgen problemlerinin kontrol altına alınması, danışmanlık ve ilaçlama malzemelerinin satışını kapsamaktadır.

Pest Kontrol

Pest kontrol programlarımızı, zararlı türlerinin, yaşayışları ve alışkanlıklarını dikkate alarak planlarız. Pansuman tedaviler yerine, sorunun kök nedenini ortadan kaldırırız.

Ev İlaçlama

Müşterilerimizin evlerinde, haşere ve kemirgenlerden arınmış sağlıklı bir çevrede yaşamalarını sağlamak en büyük hedefimizdir. Profesyonel ev ilaçlama hizmetimizle tanışın.

Entegre Zararlı Yönetimi

Entegre Zararlı Yönetimi  (Integrated Pest Managment) zararlılarla mücadelede, tüm mücadele yöntemlerinin bir arada kullanılarak yapılan mücadele şeklidir.

Fumigasyon

Fumigasyon uygulamasının en büyük avantajı, diğer kimyasal mücadele yöntemlerinin yetersiz kaldığı durumlar da ürün ile iç içe olan zararlılara karşı doğrudan uygulanabilmesidir.

Dezenfeksiyon

Dezenfeksiyon özellikle cansız maddeler üzerinde bulunan patojen mikroorganizmaların yok edilmesi işlemidir. Bu uygulamalar özellikle bakteri sporlarına karşı etkisizdir.

Kuş Mücadelesi

Kuş mücadelesi konusunda Entofarma’nın bilgi birikimi ve tecrübesinden faydalanın. Sizde kuş mücadelesi programımız hakkında bilgi almak için bizi şimdi arayın.

  bocek-ilaclama-ev-ilaclama-fumigasyon-hasere-kontrol-pest-kontrol

  Pest kontrol ve ilaçlama sektörünün Lider şirketi Entofarma, Türkiye’de faaliyette bulunan yerli ve yabancı birçok şirketi, referans listesinde gururla taşımaktadır. Uyguladığımız Entegre Haşere Kontrol Yönetim sistemleri ile ülkemizin gıda ve sanayi işletmelerini istenilen uluslararası standartlara ulaştırmış olmaktan gurur duymaktayız. sektörünün lider şirketi Entofarma, Türkiye’de faaliyette bulunan yerli ve yabancı birçok şirketi, referans listesinde gururla taşımaktadır.

  ADRES

  Cevizli Mah. Saraylar Cad. İyidere Sok. No: 1/11 34865 Kartal / İstanbul

  TELEFON

  444 3 700

  EMAIL

  bilgi@entofarma.com.tr